Super pączki pomagają dzieciom 2014

27 lutego br. w najsłodszy dzień w roku, Cukiernia Wenta w Wejherowie ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji akcji „Super Pączki Pomagają Dzieciom”. W zeszłym roku, dzięki Państwa pomocy udało nam się zebrać ponad 1 000 zł na pomoc Fundacji „Serce Dziecku”. Najwięcej pączków zakupiło „Słoneczne Przedszkole” – za co serdecznie dziękujemy!
W tym roku zebrane środki pomogą najbardziej potrzebującym dzieciom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie w rozwoju ich pasji i zainteresowań. Pamiętajmy, że wystarczy w Tłusty Czwartek kupić jednego pączka w Cukierni Wenta na Pl. Jakuba Wejhera 5, aby pomóc spełnić marzenia potrzebującym dzieciom. 5% ze sprzedaży każdego pączka trafi do dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Super Pączki, które pomagają dzieciom.

W dniu 27.02.2014r. przeprowadzona została akcja cukierni „Wenta” pn. „Super pączki pomagają dzieciom”, w której uczestniczył Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie. Akcja polegała na przekazaniu 5% utargu ze sprzedaży pączków w „Tłusty czwartek”, celem przekazania ich wytypowanej przez MOPS rodzinie, celem umożliwienia rozwijania zainteresowań i pasji sportowych u dzieci. Podczas trwania akcji zebrano 1 500,00 zł które organizatorzy przekazali rodzicom podczas oficjalnego spotkania w cukierni w dniu 25 06.03.2014r. Powyższa kwota została przeznaczona na sfinansowanie zajęć w klubie piłkarskim oraz na zakupu stroju sportowego i niezbędnego wyposażenia.